Brazilkodin postar Query
BrazilNordesteBahiaSalvadorNordesteRua Nova Brasília: 41905-170
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Nova Brasília, Nordeste, Salvador, Bahia, Nordeste: 41905-170

41905-170

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Nova Brasília, Nordeste, Salvador, Bahia, Nordeste
Zonë 2 :Rua Nova Brasília
Zonë 1 :Nordeste
Qytet :Salvador
Rajon 2 :Bahia
Rajon 1 :Nordeste
Vend :Brazil(BR)
Kodi Postar :41905-170

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :BR-BA
gjerësi :-13.00781
gjatësi :-38.47699
Zona Koha :America/Bahia
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Nova Brasília, Nordeste, Salvador, Bahia, Nordeste është e vendosur në Brazil.Kodi i saj është zip 41905-170.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Nova Brasília, Nordeste, Salvador, Bahia, Nordeste,41905-170 ©2014 kodin postar Query