Brazilkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Abatiá, Paraná, Sul: 86460-000

86460-000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Abatiá, Paraná, Sul
Zonë 2 :
Qytet :Abatiá
Rajon 2 :Paraná
Rajon 1 :Sul
Vend :Brazil(BR)
Kodi Postar :86460-000

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :BR-PR
gjerësi :-23.30364
gjatësi :-50.31763
Zona Koha :America/Sao_Paulo
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Abatiá, Paraná, Sul është e vendosur në Brazil.Kodi i saj është zip 86460-000.

Të tjerët u kërkohet në
Abatiá, Paraná, Sul,86460-000 ©2014 kodin postar Query