Brazilkodin postar Query
BrazilNordesteBahiaSalvadorArenosoRua Tangará: 41211-425
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Tangará, Arenoso, Salvador, Bahia, Nordeste: 41211-425

41211-425

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Tangará, Arenoso, Salvador, Bahia, Nordeste
Zonë 2 :Rua Tangará
Zonë 1 :Arenoso
Qytet :Salvador
Rajon 2 :Bahia
Rajon 1 :Nordeste
Vend :Brazil(BR)
Kodi Postar :41211-425

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :BR-BA
gjerësi :-12.94791
gjatësi :-38.44127
Zona Koha :America/Bahia
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Tangará, Arenoso, Salvador, Bahia, Nordeste është e vendosur në Brazil.Kodi i saj është zip 41211-425.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Tangará, Arenoso, Salvador, Bahia, Nordeste,41211-425 ©2014 kodin postar Query