Brazilkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Rua Pedro Martins, Conjunto Habitacional Saltinho, Londrina, Paraná, Sul: 86042-500

86042-500

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Rua Pedro Martins, Conjunto Habitacional Saltinho, Londrina, Paraná, Sul
Zonë 2 :Rua Pedro Martins
Zonë 1 :Conjunto Habitacional Saltinho
Qytet :Londrina
Rajon 2 :Paraná
Rajon 1 :Sul
Vend :Brazil(BR)
Kodi Postar :86042-500

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :BR-PR
gjerësi :-23.37270
gjatësi :-51.13510
Zona Koha :America/Sao_Paulo
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Rua Pedro Martins, Conjunto Habitacional Saltinho, Londrina, Paraná, Sul është e vendosur në Brazil.Kodi i saj është zip 86042-500.

Të tjerët u kërkohet në
Rua Pedro Martins, Conjunto Habitacional Saltinho, Londrina, Paraná, Sul,86042-500 ©2014 kodin postar Query