Brazilkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Durandé, Minas Gerais, Sudeste: 36974-000

36974-000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Durandé, Minas Gerais, Sudeste
Zonë 2 :
Qytet :Durandé
Rajon 2 :Minas Gerais
Rajon 1 :Sudeste
Vend :Brazil(BR)
Kodi Postar :36974-000

Informacione të Tjera
Gjuhë :Portuguese (PT)
Kodi Rajoni :BR-MG
gjerësi :-20.20330
gjatësi :-41.79833
Zona Koha :America/Sao_Paulo
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Durandé, Minas Gerais, Sudeste është e vendosur në Brazil.Kodi i saj është zip 36974-000.

Të tjerët u kërkohet në
Durandé, Minas Gerais, Sudeste,36974-000 ©2014 kodin postar Query