БразилПоштенски Пребарување
БразилSudesteMinas GeraisSabaráTerra SantaRua Arthur Lima Júnior: 34505-530
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Rua Arthur Lima Júnior, Terra Santa, Sabará, Minas Gerais, Sudeste: 34505-530

34505-530

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Rua Arthur Lima Júnior, Terra Santa, Sabará, Minas Gerais, Sudeste
Површина 2 :Rua Arthur Lima Júnior
Површина 1 :Terra Santa
Град :Sabará
Регионот 2 :Minas Gerais
Регионот 1 :Sudeste
Земја :Бразил(BR)
Поштенски :34505-530

Други Информации
Јазик :Portuguese (PT)
Регионален Код :BR-MG
ширина :-19.87778
должина :-43.89838
Временска Зона :America/Sao_Paulo
Координирано Универзално Време :UTC-3
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Rua Arthur Lima Júnior, Terra Santa, Sabará, Minas Gerais, Sudeste се наоѓа во Бразил. Нејзините поштенски код е 34505-530.

Другите се е достапен
Rua Arthur Lima Júnior, Terra Santa, Sabará, Minas Gerais, Sudeste,34505-530 ©2014 Поштенски Пребарување